ARDIÇ MOBİLYA & AKSESUAR olarak, yeni web sitemize hoş geldiniz.

01. Mobilya İmalat ve Satış Yerimiz

Showroom adresimiz:
ARDIÇ MOBİLYA&AKSESUAR
Ulubey Mahallesi, Dolantı Sokak, No:34/3,
Siteler-Altındağ, Ankara.

Yüksek kalitede mobilya üreterek uygun fiyata halkımıza sunabilmek için 2000 yılında Ardıç Mobilya & Aksesuar adı ile sektöre girdik. Mobilya sektöründeki 20 yıllık tecrübesi ile şuan köklü bir şirket olan Ardıç Mobilya&Aksesuar firması olarak, Siteler Ankara’da aksesuar denilince ilk gösterilen firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Firmamız, müşteri mutluluğunu kendisine misyon edinmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı, çalışanlarımıza da benimseterek %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı düstur edinmiştir.

masaankara.com web sitemize hoş geldiniz

02. Ürünlerimiz

Çok daha fazlası için sizi Ankara Siteler'deki Showroom'umuza bekliyoruz.

İmalat ve satışını yaptığımız ahşap masa-sandalye ve diğer mobilya aksesuar ürünlerini dilerseniz boyasız ham olarak, toptan veya perakende olarak sipariş edebilirsiniz.

Türkiye’nin bütün şehirlerine gönderim yapıyoruz. Ankara içi ve Ankara dışına nakliyemiz mevcuttur. İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli, Mersin, Kayseri veya diğer illerden yapacağınız ahşap sandalye, cafe bar restoran sandalyesi, masa, sehpa, yemek masası takımı, mutfak masası siparişleri için lütfen iletişime geçiniz.

Firma Sahibi Ramazan ARDIÇ – Firma Sahibi

Edirne Masa – Restoran Masası BEYAZ

Edirne Masa Sandalye Mağazaları arasında, Ardıç Mobilya Aksesuar'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ahşap ham masa sandalye veya boyalı masa sandalye siparişlerinizi, bizi arayarak hemen verebilirsiniz. Edirne ve tüm Trakya'ya ürün gönderimi yapmaktayız. Toptan masa sandalye ihtiyaçlarınız için lütfen fiyat alınız.

Kayseri Masa Sandalye Mağazaları

Kayseri Masa Sandalye Mağazaları arasında, Ardıç Mobilya Aksesuar'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ahşap ham masa sandalye veya boyalı masa sandalye siparişlerinizi, biz arayarak hemen verebilirsiniz. Kayseri'ye ürün gönderimi yapmaktayız. Toptan masa sandalye ihtiyaçlarınız için lütfen fiyat alınız.

YouTube Ürün Tanıtım Videomuz

İLETİŞİM

SİPARİŞ VE TALEPLERİNİZ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Dolantı Sokak
No:34/3 (Düz Giriş)
Siteler, ANKARA

+90 312 351 32 33
+90 507 205 69 33

info@masaankara.com

İMALATÇI ARDIÇ MOBİLYA & AKSESUAR

DİĞER WEB SİTELERİMİZ & ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
Diğer internet sitelerindeki ürünlerimizi aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.