ARDIÇ MOBİLYA & AKSESUAR olarak, yeni web sitemize hoş geldiniz.

01. Mobilya İmalat ve Satış Yerimiz

Showroom adresimiz:
ARDIÇ MOBİLYA&AKSESUAR
Ulubey Mahallesi, Dolantı Sokak, No:34/3,
Siteler-Altındağ, Ankara.

Yüksek kalitede mobilya üreterek uygun fiyata halkımıza sunabilmek için 2000 yılında Ardıç Mobilya & Aksesuar adı ile sektöre girdik. Mobilya sektöründeki 20 yıllık tecrübesi ile şuan köklü bir şirket olan Ardıç Mobilya&Aksesuar firması olarak, Siteler Ankara’da aksesuar denilince ilk gösterilen firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Firmamız, müşteri mutluluğunu kendisine misyon edinmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı, çalışanlarımıza da benimseterek %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı düstur edinmiştir.

masaankara.com web sitemize hoş geldiniz

02. Ürünlerimiz

Çok daha fazlası için sizi Ankara Siteler'deki Showroom'umuza bekliyoruz.

İmalat ve satışını yaptığımız ahşap masa-sandalye ve diğer mobilya aksesuar ürünlerini dilerseniz boyasız ham olarak, toptan veya perakende olarak sipariş edebilirsiniz.

Türkiye’nin bütün şehirlerine gönderim yapıyoruz. Ankara içi ve Ankara dışına nakliyemiz mevcuttur. İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli, Mersin, Kayseri veya diğer illerden yapacağınız ahşap sandalye, cafe bar restoran sandalyesi, masa, sehpa, yemek masası takımı, mutfak masası siparişleri için lütfen iletişime geçiniz.

Firma Sahibi Ramazan ARDIÇ – Firma Sahibi