Mobilya Seçimi

Ahşap Mobilya Evimize Değer Katar

banner-ahsap-masa-modelleri-cesitleri-ankara-2021

Mobilya ve aksesuarda ahşap, ev dekorasyonunda her zaman en popüler özellik olmuştur. Evde huzurlu, güzel ve hoş bir atmosfer oluşturmak için hayati bir rol oynar. Herkes evinde kaliteli ahşap mobilya olmasını istese de, ne tür ahşap mobilya aradığını bilmeyen, nereden alacağını bilmeyen çok insan vardır.

Ahşap mobilyada kaliteli parçalar almadan önce dikkate alınması gereken birkaç faktör vardır. Ahşap mobilyanızı koymak istediğiniz yeri, ahşap tipini, rengini ve birkaç şeyi daha göz önünde bulundurmanız gerekir. Tüm bunları belirlerseniz, karar vermeniz daha kolay olacak ve arama skalanızı daraltabileceksiniz.

Ağaç Masa, Kütük Masa

Ahşap mobilya türü için ilkin bütçemizi göz önünde bulundurmalıyız. Bu, muhtemelen dikkate alınması gereken en önemli şey. Bütçemiz, nereden başlayacağımızı, ne tür ahşap alabileceğimizi söyleyecektir. Ağaç masa, kütük masalar genellikle diğer masa türlerine göre daha pahalıdır, çünkü güzel görünürler, imalatları daha uzun sürer ve daha meşakkatlidir, her mekana büyük bir görsellik katar ve işleme konusunda çok öndedir. Tabii ki de daha az maliyetli plastik veya metal gibi alternatif masa-sandalye modelleri vardır, ama ahşap gibi görsel yönden çekici ve göz alıcı değildir. Mobilya imalatı söz konusu olduğunda, ahşap üzerine malzeme yoktur. Ardıç Mobilya olarak, 8 kişilik yemek masa takımı ihtiyacınız durumunda, bizden fiyat almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Ağaç türünü seçmeye gelince, öncelikle evinizin iç dizaynını göz önünde bulundurmanız ve hangi tip ağacın iyi şekilde uyum sağlayacağını görmeniz gerekecektir. Bazen ev koşulları, almayı düşündüğünüz ahşap mobilya türüne karar vermede çok önem arz eder. İç mekan ve dış mekan mobilyaları vardır, bahçeniz için mobilya alıyorsanız dış mekan mobilya seçmeniz daha mantıklı, çünkü değişken hava şartlarına daha dayanıklıdırlar. Meşe çok dayanıklı bir ağaç olduğundan, dış mekan mobilyalarında genellikle meşeden yapılmış mobilyalar tercih edilir.

Odaya Uygun Ebatta Mobilya

Son olarak, istediğiniz ahşap mobilya türünü aldığınızda, onu nereye koyacağınızı düşünmenin sırası geldi. Evinizde hangi alanların müsait olduğuna bakın. Veya eşyalarda yapacağınız yeni bir düzenleme ile evinize yepyeni bir görünüm verebilirsiniz. Evinizdeki estetik unsurları düşünün ve hiçbir zaman büyük bir odaya küçük bir mobilya koymayın, çünkü doğal görünmeyecektir.

Ankara Siteler’de 20 yıllık tecrübenin verdiği özgüven ile sizleri showroom’umuzda ağırlamak ve aklınızda mobilya seçimi konusundaki tereddütleri gidermek isteriz. Ardıç Mobilya & Aksesuar firması olarak, hafta içi ve cumartesi saat 18:00’a kadar, pazar günleri saat 12:00 – 16:00 arası açığız. Ürün çeşitlerimizi görmeniz için Sitelerdeki showroom’umuza bekliyoruz.

Dolantı Sokak,
No:34/3 (Düz Giriş),
Siteler-ANKARA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir